درباره ما

شنبه ۲۸ حمل ۱۳۹۵


درباره ما

حمایت حامی صدای عدالت خواهی شهروندان

سایت حمایت نوعی پلتفرم اجتماعی میباشد که به هدف تقویت‌مند سازی فعالین جامعه مدنی ، خبرنگاران و شهروندان افغانستان شروع به فعالیت کرده است. این سایت مشکلات موجود در جامعه را توسط کاربران خود پیدا کرده و سپس با ایجاد موج های مجازی در رسانه های اجتماعی خواهان حل مشکل و دادخواهی می باشد طوریکه با منسجم ساختن حرکات در رسانه های اجتماعی، مسیری درست را به انها میدهد.

ما معتقدیم که جامعه ما دارای دموکراسی می‌باشد و هر شهروند حق رساندن صدای خود به گوش مسولین را دارد پس حمایت با متحد ساختن مردم از حقوق شهروندی حمایت کرده و طبق قوانین منافذه کشور افغانستان فعالیت خواهد کرد.

این سایت به شما این امکان را می‌دهد که با چند کلیک به موج‌های پیشنهادی بپیوندید یا خود پیشنهادی بدهید. هر موج توییتری، فیسبوکی یا …، شامل سه بخش است :

۱. موضوع چیست؟
۲. ما چی فکر می‌کنیم؟ 
۳. چه می‌کنیم؟ 

 در این سه بخش ما به صورت چکیده بر روی موضوعات تمرکز کرده در ابتدا تاریخچه ایی از این موضوع که چطور و چه وقت این اتفاق افتاده است و در ادامه اشتباهیی که افراد یا ارگان ها مرتکب شده اند و در نهایت حرکت برای برطرف ساختن مشکل میگیریم.

این سایت توسط گروهی از فعالین جامعه مدنی و خبرنگاران به طور کاملاً داوطلبانه مدیریت می‌شود.

هدف ما :

  • تقویت و حمایت از حقوق شهروندی مردم کشورمان افغانستان
  • نظارت از جامعه
  • بالابردن اطلاعات مردم
  • اوردن اصلاحات و شفافیت در جامعه و نهاد‌های دولتی
  • شناسایی مشکلات و متحد ساختن مردم برای رفع آنها

به ما بپیوندید، در این توانمندسازی و فرآیند تغییر با ما شریک و همراه شوید. ارزش‌های مشترک ما را کنار هم جمع می‌کند، در حالی‌که بنا نداریم در همه حرکت‌ها شرکت کنیم. بیایید با هم گام به گام حمایت را اشغال کنیم و دنیایی واقعاً برابر بسازیم.